Екологічність та ергономічнічть будинків з дерев’яних брусів

Екологічність.

Більшість наших замовників вибирають заміське життя заради того, щоб бути більш здоровими, враховуючи не лише екологію навколишнього середовища, а й хороший мікроклімат в будинку. У будинку немає шкідливих речовин: кам’яної вати, формальдегіду, а СО2 не перевищує нормативів. Ми використовуємо екологічні матеріали: нешкідливий клей для бруса, нешкідливі плитні матеріали, фарби та інші матеріали.

Освітлення.

Денне світло необхідне для здоров’я так як впливає на настрій, тому у нас багато проектів дерев’яних будинків з великими вікнами. Важливо застосовувати мансардні вікна, встановлювати вікна для освітлення сходів, над мийками, в санвузлах. Це дозволяє забезпечити будинок великою кількістю природного світла, підвищуючи якість життя його господарів.

Зручність.

Важливо, щоб будинком було зручно користуватися. Продуманий будинок, це коли зайві потоки не перетинаються, бруд з вулиці не розноситься по дому, форма кімнат детально розрахована для розміщення меблів, а транзитні зони мінімальні. Тому ми проектуємо з врахуванням ергономічності будівельної конструкції.